Спорт

Арда взе точка на Лудогорец в Разград

Отборът на Арда успя да измъкне равенство като гост на Лудогорец в последната среща от 11-ия кръг на футболното ни първенство.

Още в 18-ата секунда на двубоя шампионите поведоха в резултата.

Тогава грешка на Милен Стоев позволи на Рик да му отнеме топката и да намери в наказателното поле Тисера, който преодоля вратаря и опъна мрежата зад него.

В 23-ата минута домакините можеха да удвоят, но удар на Десподов се отби в гредата.

В 28-ата минута гостите стигнаха до изравняване. Центриране на Александър Георгиев изненада Георги Терзиев, който засече топката в собствената си врата за 1:1.

В средата на втората част двата тима си размениха по едно много чисто положение.

Милен Желев намери Ел Мами Тетах в наказателното поле и полузащитникът стреля, но Падт спаси.

След това пък Терзиев можеше да се реваншира за автогола и засече с глава центриране, но Иван Коконов изби от голлинията.

След това домакините доминираха, а две техни попадения бяха отменени заради засади.