Спорт

В Хасково: ОУ „Св. Иван Рилски“ победи с 2:0 СУ „Св. Паисий Хилендарски“

В предпоследния ден на общинските ученическите игри по волейбол станаха ясни шампионите в няколко възрастови групи.

На финала при момчета от 5-7 клас отборът на ОУ „Св. Иван Рилски“ победи с 2:0 СУ „Св. Паисий Хилендарски“. Шампионската титла спечелиха момчетата от ОУ „Св. Иван Рилски“, а Милко Багдасаров от същото училище беше отличен с индивидуална награда за най-полезен състезател при момчетата 5-7 клас.

Във втората среща днес ЕГ „Проф. д-р Асен Златаров“ победи служебно ФСГ „Атанас Буров“ и спечели третото място при девойки 8-10 клас.

При юношите от 8-10 клас волейболистите на СУ „Св. Паисий Хилендарски“ победиха с 2:0 ПГТАТ „Никола Вапцаров“. Втори са СУ „Св. Паисий Хилендарски“, третото място е за ПГТАТ „Никола Вапцаров“.

При юношите 11-12 клас отборът на ПГДС „Цар Иван Асен ll“ победи с 2:0 ЕГ „Проф. д-р Асен Златаров“.

Утре са финалните срещи при момичета 5-7 клас,  девойки 8-10 клас и финалът при юноши 11-12 клас.